Opinie o Nas
Shopping Cart

O nas

Sklep internetowy www.wajkomp.pl  to platforma, gdzie możecie Państwo znaleźć meble, sprzęt i akcesoria komputerowe dla graczy, biura i domu.

Pierwsza cześć naszej oferty, z którą rozpoczęliśmy sprzedaż internetową, to sprzęt i akcesoria komputerowe dla graczy firmy   E-Blue. Oferta skierowana zarówno do graczy amatorów, jak i graczy bardziej zaawansowanych, a w związku z tym bardziej wymagających technicznie. Coś dla uczniów z mało zasobnym portfelem, ale także coś dla tych, których stać na wydanie sporej sumy  na wymarzoną myszkę czy słuchawki.

E-Blue to firma z japońskimi korzeniami, którą założyli w 1999 r., w Osace projektanci wspólnie z graczami, a ich celem było stworzenie sprzętu o jak największej skuteczności w grze. Akcesoria o nieszablonowym designie są projektowane i produkowane z myślą zarówno o amatorach  jak i profesjonalnych graczach. Marka  E-Blue to nie tylko podstawowe akcesoria gamingowe, takie jak: myszy, klawiatury, słuchawki czy podkładki pod mysz, ale także meble do grania – biurka i fotele, które również mamy w ofercie.

E-Blue ma swoja główną siedzibę w  Hong Kongu, a oddziały  w  Chinach, USA i Europie. Oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest firma Lama Plus Sp. z o.o., która jest naszym partnerem handlowym.

Druga część naszej oferty, którą oficjalnie wprowadziliśmy od 1 maja br. to laptopy. Laptopy dla graczy, do biura i do domu. W ofercie sprzęt najwyższej jakości, renomowanych firm: ASUS, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Toshiba. Ceny na każdą kieszeń, począwszy już od 900 zł za mały laptop do pracy, a kończąc na kilkunastu tysiącach złotych za laptop dla wymagających graczy.

Kolejna część naszej oferty, wprowadzanej równolegle z laptopami nowymi są laptopy używane – poleasingowe, refurbished i open box.

Refurbished to sprzęt zwrócony do sklepów w krótkim czasie z powodów niezwiązanych ze stanem technicznym. Najczęściej  nietrafiony prezent lub wykorzystanie przez klienta ustawowego prawa do zwrotu w czasie 14 dni od daty zakupu w sklepie internetowym.

Open box to laptopy zwrócone do producenta od dystrybutorów z powodu uszkodzonego pudełka.

Komputery poleasingowe, to sprzęt odsprzedany po zakończonej umowie leasingu, maksymalnie trzyletni.

Wszystkie sprzedawane przez nas laptopy zostały przetestowane przez serwis i zakwalifikowane do klasy „A”. Klasa „A” to sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym, w dobrym stanie wizualnym, może posiadać standardowe ślady użytkowania w postaci drobnych rys czy otarć.

Cześć laptopów nie posiada oryginalnego opakowania. Zapakowane są w karton z dodatkowym zabezpieczeniem, chroniącym od uszkodzenia w czasie transportu.

Dzięki tym cechom możecie Państwo nabyć oryginalny produkt po bardzo dobrej cenie, nawet do 50% niższej od ceny nowego laptopa.

Oferujemy laptopy wyłącznie najlepszych jakościowo firm: ASUS, Dell, HP, Lenovo z legalnej dystrybucji, wraz z zainstalowanym legalnym systemem operacyjnym Windows.

W najbliższym czasie planujemy poszerzenie oferty o oprogramowanie. Będą to systemy operacyjne oraz oprogramowanie biurowe.

Partnerem sklepu www.wajkomp.pl jest platforma Tpay dzięki której możecie Państwo dokonać płatności za zakupione towary. Platforma gwarantuje błyskawiczne i bezpieczne przelewy.

Wysyłka towaru następuje w ciągu 24 godzin od zaksięgowania przelewu na naszym koncie. W wyjątkowych wypadkach, niezależnych od nas, czas wysyłki może się wydłużyć, o czym zawiadamiamy kupujących niezwłocznie. 

Serdecznie zapraszamy na zakupy!


Zainteresowany ofertą?
Przejdź do sklepu

Sklep www.wajkomp.pl jest własnością firmy Wajkomp Spółka z o. o.

z siedzibą w Sulejówku 05-071, przy ulicy 3 Maja 63 lok. 1,

wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego numer KRS: 0000701271


Dane kontaktowe

telefony:

577 39 39 77
531 339 445

adresy mailowe:

sklep[małpka]wajkomp.pl
biuro[at]wajkomp.pl

Biuro czynne:

od poniedziałku do piątku od 09.00 do 17.00