Opinie o Nas
Shopping Cart

Witajcie na nowej stronie Wajkomp.pl

Witajcie na nowej stronie Wajkomp.pl. Mamy przyjemność zaprosić aktualnych i nowych klientów na nową stronę sklepu -meble dla graczy, sprzęt i akcesoria komputerowe. Do tej pory pracowaliśmy na wynajmowanej platformie sklepowej, która od strony technologicznej była na dobrym poziomie kilka lat temu. Również od strony handlowej i marketingowej nie spełniania już wymagań, jakie stawiają klienci przed e-commerce (handel elektroniczny) w roku 2020. A jeżeli sklep nie spełnia wymagań klientów, to wiadomo, że nie ma szans odnieś sukcesu wśród tysięcy sklepów działających w internecie.

Dlatego chcąc zapewnić naszym klientom możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, a sobie rozpoznawalność na rynku, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy nową wersję sklepu. Można powiedzieć, że stworzyliśmy sklep Wajkomp.pl od nowa.

WooCommerce – nowe platforma sprzedażowa

Nowy sklep Wajkomp.pl – meble dla graczy, sprzęt i akcesoria komputerowe powstał w oparciu o oprogramowanie WooCommerce. WooCommerce to część systemu zarządzania treścią CMS WordPress. WordPress to najpopularniejsze na świecie oprogramowanie do tworzenia stron internetowych i blogów. Ponad 30% stron w internecie działa na WordPressie. W Polsce platforma WooCommerce zajmuje 3 miejsce wśród platform, na których działają e-sklepy, natomiast w skali globalnej WooCommerce jest zdecydowanym liderem wśród platform e-handlu.

CMS WordPress (zdjęcie ze strony wordpress.org)

Podejmując decyzję o wyborze platformy e-commerce, wzięliśmy pod uwagę fakt, że WooCommerce jest systemem działającym w technice RWD czyli jest systemem responsywnym. Strony takie otwierają się i działają na wszystkich urządzeniach elektronicznych, dostosowując się do wielkości i rozdzielczości przeglądarki. Działają tak samo na wielkich ekranach tv, monitorach komputerowych , laptopach, tabletach i smartfonach. W ostatnich latach coraz więcej osób dokonuje zakupów z urządzeń moblinych, dlatego dobre działanie strony w technice RWD jest obecnie koniecznością.

Bezpieczeństwo klientów najważniejsze

W Wajkomp.pl – meble dla graczy, sprzęt i akcesoria komputerowe stawiamy przed wszystkim na bezpieczeństwo kupujących. Sklep udostępnia możliwość szybkich płatności za pomocą Tpay Krajowego Operatora Płatności S.A. Tpay umożliwia szybkie płatności on-line, a także płatność za pomocą systemu BLIK, który pozwala na płatność za pomocą smartfona. Oczywiście jest też możliwość zapłacenia tradycyjnym przelewem oraz płatność przy odbiorze u kuriera gotówką lub kartą. Poza tym witryna zabezpieczona jest certyfikatem SSL Comodo, zapewniającym szyfrowanie danych przekazywanych między przeglądarką internetową klienta a serwerami, na których znajduje się nasz sklep. Gwarantuje to bezpieczeństwo danych i zabezpiecza np. przed przejęciem haseł klienta przez hakerów czy osoby trzecie.

W związku z pandemią COVID-19 (SARS-CoV-2 ) musieliśmy zrezygnować z odbioru własnego towaru w siedzibie firmy. Za to oferujemy możliwość odbioru zakupionego towaru za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Oczywiście dotyczy to produktów o mniejszych gabarytach. Biurka, fotele i inne meble dostarczają kurierzy.

Mamy nadzieję, że sklep Wajkomp.pl będzie przyciągał wielu klientów, którzy będą zadowolenie z zakupów. Liczymy, że i ci zadowoleni, i ci mniej zadowoleni z działania naszego sklepu będą dzieli się z nami swoimi uwagami. W zakładce “Kontakt” znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego można szybko przekazać nam uwagi odnośnie funkcjonowania sklepu czy asortymentu jakie Państwo chcielibyście znaleźć w naszej ofercie. Wszystkie informacje będziemy wnikliwie analizowali i w miarę możliwości technicznych realizowali.

Życzymy wszystkim zdrowia i zapraszamy na zakupy!

P.S.

Wraz z nowym sklepem wprowadziliśmy nowe logo Wajkomp.pl. Ale o tym szerzej w następnym wpisie 🙂

Dodaj komentarz