Opinie o Nas
Shopping Cart

KOSZTY I CZAS DOSTAWY

13,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Paczkomaty Inpost przedpłata

Paczkomaty Inpost to system automatycznych skrytek pocztowych do nadawania i odbierania paczek i innych przesyłek. Ponad 9 000 automatów rozlokowanych jest w ponad tysiącu polskich miejscowości. Czynne są 24 godziny na dobę. Maksymalne wymiary paczek: 410 x 380 x 640 mm, maksymalna waga: 25 kg

18,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Paczkomaty Inpost płatność przy odbiorze

Paczkomaty Inpost umożliwiają odbiór paczek i dokonanie płatności przy odbiorze. Płacić można za przesyłki kartą, BLIKiem lub przelewm (PayByLink).  Dzięki aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smartfonie, przesyłkę można odebrać otwierając zdalnie skrzynkę z  paczką.

25,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Kurier przedpłata

Przesyłki kurierskie w zdecydowanej większości docierają do adresata  następnego dnia po nadaniu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki należy sprawdzić w obecności kuriera stan i kompletność towaru. W razie stwierdzenia uszkodzeń lub braków należy sporządzić z kurierem protokół szkody.  Jest on  jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności  lub uszkodzenia towaru w transporcie. 

35,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Kurier płatność przy odbiorze

W przypadku przesyłki z płatnością przy odbiorze kurier pobiera opłatę od odbiorcy w gotówce. Przesyłki kurierskie w zdecydowanej większości docierają do adresata  następnego dnia po nadaniu. W przypadku, kiedy adresat nie odbierze przesyłki w danym dniu kurier doręcza paczkę w kolejnym dniu roboczym.