METODY PŁATNOŚCI

images
Tpay
system szybkich płatność online

Tpay to system szybkich płatności online. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień. Płatności w Tpay zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatami.
Marka Tpay jest własnością spółki Krajowy Integrator Płatności S.A., która działa jako krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez  Komisję Nadzoru Finansowego.

transfer pln 1 e1585597207248

Standardowy przelew bankowy

Płatności na nasze konto można dokonać również za pomocą standardowych przelewów bankowych. Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Środki wpłacane za pośrednictwem Tpay i Przelewy24 trafiają na nasze konto po kilku – kilkunastu minutach. Płatności dokonane za pomocą standardowych przelewów najczęściej trafiają na nasze konto na następny dzień. Jeżeli zależy ci na czasie płać za pomocą szybkich płatności Tpay lub Przelewy24.

wallet 3912327 1280 1024x1024 1

Pobranie – płatność przy odbiorze

Pobranie to dokonanie płatności za zakupiony towar przy odbiorze.
W przypadku wysyłki kurierskiej trzeba zapłacić kurierowi gotówką. W przypadku odbioru przesyłki w Paczkomacie można płacić kartą lub BLIK-iem. Gotówką tylko w oddziałach Inpost.
Shopping Cart
Przewiń do góry