Opinie o Nas
Shopping Cart

METODY PŁATNOŚCI

Autopay
system szybkich płatność online

AUTOPAY S.A. (dawniej Blue Media) to niezawodne płatności online dla sklepów internetowych i innych biznesów online. Od 2011 roku na podstawie zgody Narodowego Banku Polskiego Autopay prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową pod nazwą “System Płatności BlueCash”, nadzorowaną przez NBP

PayEye
innowacyjny system płatność online

e-payeye to usługa innowacyjnych inteligentnych płatności od PayEye, która pozwala na ekspresową finalizację transakcji, dzięki bezpiecznemu i automatycznemu podstawieniu danych za użytkownika – bez wypełniania żmudnych formularzy i rejestracji w sklepie. Płatności można dokonać w każdym miejscu na stronie sklepu – wystarczy wybrać z poziomu telefonu lub zeskanować z poziomu komputera dedykowany widget, by zrealizować płatność w mgnieniu oka.

Standardowy przelew bankowy

Płatności na nasze konto można dokonać również za pomocą standardowych przelewów bankowych. Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Środki wpłacane za pośrednictwem  Autopay czy Payeye trafiają na nasze konto po kilku – kilkunastu minutach. Płatności dokonane za pomocą standardowych przelewów najczęściej trafiają na nasze konto w ciągu 2-3 dni. Jeżeli zależy ci na czasie płać za pomocą szybkich płatności Payeye, Autopay.

Pobranie – płatność przy odbiorze

Pobranie to dokonanie płatności za zakupiony towar przy odbiorze.
W przypadku wysyłki kurierskiej trzeba zapłacić kurierowi gotówką. W przypadku odbioru przesyłki w Paczkomacie można płacić kartą lub BLIK-iem. Gotówką tylko w oddziałach Inpost.