Shopping Cart

METODY PŁATNOŚCI

Przelewy24
system szybkich płatność online

Przelewy24 to system szybkich płatności online. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień. Płatności w Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatami. Marka Przelewy24 należy do spółki PayPro S.A. działającej na rynku finansowym od 2010 r., jest instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Przelewy24 – Polcard
system płatność kartami płatniczymi

Bezpieczne płatności kartami płatniczymi VISA i MasterCard. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Tpay
system szybkich płatność online

Tpay to system szybkich płatności online. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień. Płatności w Tpay zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatami.
Marka Tpay jest własnością spółki Krajowy Integrator Płatności S.A., która działa jako krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez  Komisję Nadzoru Finansowego.

Standardowy przelew bankowy

Płatności na nasze konto można dokonać również za pomocą standardowych przelewów bankowych. Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Środki wpłacane za pośrednictwem Tpay i Przelewy24 trafiają na nasze konto po kilku – kilkunastu minutach. Płatności dokonane za pomocą standardowych przelewów najczęściej trafiają na nasze konto na następny dzień. Jeżeli zależy ci na czasie płać za pomocą szybkich płatności Tpay lub Przelewy24.

portfel

Pobranie – płatność przy odbiorze

Pobranie to dokonanie płatności za zakupiony towar przy odbiorze.
W przypadku wysyłki kurierskiej trzeba zapłacić kurierowi gotówką. W przypadku odbioru przesyłki w Paczkomacie można płacić kartą lub BLIK-iem. Gotówką tylko w oddziałach Inpost.